P0805C2502BNT
MFR.Part #
P0805C2502BNT
JLCPCB Part #
C4161643
Description
-55℃~+155℃ 200mW 25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS