P0805C1653BNT
MFR.Part #
P0805C1653BNT
JLCPCB Part #
C4171914
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS