30D107M050DH2
MFR.Part #
30D107M050DH2
JLCPCB Part #
C1631820
Package
Plugin,D9.5xL38mm
Description
100uF 38mm 50V 9.5mm ±20% 插件,D9.5xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded