P0805C1271BNT
MFR.Part #
P0805C1271BNT
JLCPCB Part #
C3986162
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS