P0402K2433BBPT
MFR.Part #
P0402K2433BBPT
JLCPCB Part #
C4110482
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount