P0402K2613BBPT
MFR.Part #
P0402K2613BBPT
JLCPCB Part #
C4140827
Description
-55℃~+155℃ 261kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount