P0402K2493BBPT
MFR.Part #
P0402K2493BBPT
JLCPCB Part #
C3914838
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount