P0402H5233BBT
MFR.Part #
P0402H5233BBT
JLCPCB Part #
C4038697
Description
-55℃~+155℃ 523kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount