CP001020R00KE663
MFR.Part #
CP001020R00KE663
JLCPCB Part #
C1403406
Description
-65℃~+275℃ 10W 20Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS