P0402E90R9BNT
MFR.Part #
P0402E90R9BNT
JLCPCB Part #
C4360260
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS