CMF604R7500FKEK
MFR.Part #
CMF604R7500FKEK
JLCPCB Part #
C1418414
Description
-55℃~+175℃ 1W 4.75Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS