RN65C5620FR36
MFR.Part #
RN65C5620FR36
JLCPCB Part #
C6277102
Description
-65℃~+175℃ 500mW 562Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors