P0402E7871BNT
MFR.Part #
P0402E7871BNT
JLCPCB Part #
C4277414
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS