P0402E2871BNT
MFR.Part #
P0402E2871BNT
JLCPCB Part #
C4207275
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS