P0805H5901FBW
MFR.Part #
P0805H5901FBW
JLCPCB Part #
C4082937
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount