P0402E4991BNT
MFR.Part #
P0402E4991BNT
JLCPCB Part #
C4169036
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS