ERL079R1000GKEB500
MFR.Part #
ERL079R1000GKEB500
JLCPCB Part #
C3510354
Description
-65℃~+175℃ 250mW 9.1Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors