P0402E1132BNT
MFR.Part #
P0402E1132BNT
JLCPCB Part #
C4145210
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS