P0402E1652BNT
MFR.Part #
P0402E1652BNT
JLCPCB Part #
C4043252
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS