OSOPTB1002AT0
MFR.Part #
OSOPTB1002AT0
JLCPCB Part #
C7016728
Package
SSOP-16-150mil
Description
100mW 10kΩ 16 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SSOP-16-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS