ERC55274R00FKEB500
MFR.Part #
ERC55274R00FKEB500
JLCPCB Part #
C3498252
Description
-65℃~+175℃ 125mW 274Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS