OSOPTA5001CT1
MFR.Part #
OSOPTA5001CT1
JLCPCB Part #
C1739190
Package
SSOP-20-150mil
Description
10 100mW 20 5kΩ ±0.25% ±25ppm/℃ SSOP-20-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS