OSOPTA1003AT1
MFR.Part #
OSOPTA1003AT1
JLCPCB Part #
C1739213
Description
10 100kΩ 100mW 20 ±0.1% ±25ppm/℃ SSOP-20-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS