RNX0252M74FNR6
MFR.Part #
RNX0252M74FNR6
JLCPCB Part #
C1819251
Description
-55℃~+150℃ 2.74MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS