OSOPTA1002DT1
MFR.Part #
OSOPTA1002DT1
JLCPCB Part #
C1739347
Description
10 100mW 10kΩ 20 ±0.5% ±25ppm/℃ SSOP-20-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS