BZX384C18-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384C18-G3-18
JLCPCB Part #
C5566433
Package
SOD-323
Description
1 Independent 16.8V~19.1V 18V 200mW 45Ω 50nA@12.6V 50Ω ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS