OSOPTA1002BT1
MFR.Part #
OSOPTA1002BT1
JLCPCB Part #
C1738368
Description
10 100mW 10kΩ 20 ±0.1% ±25ppm/℃ SSOP-20-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS