OSOPA1001AT1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
OSOPA1001AT1
JLCPCB Part #
C1739185
Package
SSOP-20-150mil
Description
10 100mW 1kΩ 20 ±0.1% ±25ppm/℃ SSOP-20-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS