ORNV20015001TF
MFR.Part #
ORNV20015001TF
JLCPCB Part #
C1738326
Description
100mW 2kΩ、5kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays