ORNV20015001T0
MFR.Part #
ORNV20015001T0
JLCPCB Part #
C6944455
Description
100mW 2kΩ、5kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays