ORNTV25025002T0
MFR.Part #
ORNTV25025002T0
JLCPCB Part #
C1739227
Description
100mW 25kΩ、50kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS