RN55C2000FRSL
MFR.Part #
RN55C2000FRSL
JLCPCB Part #
C1786250
Description
-65℃~+175℃ 125mW 200Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors