ORNTA2002CT1
MFR.Part #
ORNTA2002CT1
JLCPCB Part #
C1740049
Description
100mW 20kΩ 4 8 ±0.25% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS