ORNTA2002AT1
MFR.Part #
ORNTA2002AT1
JLCPCB Part #
C5703142
Description
100mW 20kΩ 4 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS