ORNTA1001BT1
MFR.Part #
ORNTA1001BT1
JLCPCB Part #
C1739110
Description
100mW 1kΩ 4 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS