Y16281K20000T9W
MFR.Part #
Y16281K20000T9W
JLCPCB Part #
C4315721
Description
-55℃~+150℃ 1.2kΩ 750mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS