NTCLE203E3502GB0A
MFR.Part #
NTCLE203E3502GB0A
JLCPCB Part #
C3154825
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+125℃ 100mW 3977K 5kΩ ±0.75% ±2% 插件,P=2.54mm NTC Thermistors ROHS