ERC551M5400FHEK500
MFR.Part #
ERC551M5400FHEK500
JLCPCB Part #
C3482265
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.54MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS