RN55E1041BBSL
MFR.Part #
RN55E1041BBSL
JLCPCB Part #
C1427500
Description
-65℃~+175℃ 1.04kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors