NTCLE100E3333GB0A
MFR.Part #
NTCLE100E3333GB0A
JLCPCB Part #
C3154266
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+125℃ 33kΩ 4090K 500mW ±1.5% ±2% 插件,P=2.54mm NTC Thermistors ROHS