BFC237524121
MFR.Part #
BFC237524121
JLCPCB Part #
C3009535
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 120pF 400V、1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS