NOMCT16032001BT1
MFR.Part #
NOMCT16032001BT1
JLCPCB Part #
C1738578
Description
100mW 16 2kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-16 Resistor Networks, Arrays ROHS