NOMCT16032001DT1
MFR.Part #
NOMCT16032001DT1
JLCPCB Part #
C1739778
Description
100mW 16 2kΩ 8 ±0.5% ±25ppm/℃ SOIC-16 Resistor Networks, Arrays ROHS