BFC237934105
MFR.Part #
BFC237934105
JLCPCB Part #
C7086354
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 1uF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS