NFR25H0004707JA500
MFR.Part #
NFR25H0004707JA500
JLCPCB Part #
C3566300
Description
-55℃~+155℃ 470mΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS