P0805C3012BNT
MFR.Part #
P0805C3012BNT
JLCPCB Part #
C4173670
Description
-55℃~+155℃ 200mW 30.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS