MRS25000C9764FRP00
MFR.Part #
MRS25000C9764FRP00
JLCPCB Part #
C1758463
Description
-55℃~+155℃ 600mW 9.76MΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS