MSMP20A-M3/89A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MSMP20A-M3/89A
JLCPCB Part #
C1974577
Package
MicroSMP
Description
150W@10/1000us 1uA 20V 24.5V 32.4V、42.8V 4.6A@10/1000us、23.4A@8/20us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional MicroSMP ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS