Y16361K01000T0R
MFR.Part #
Y16361K01000T0R
JLCPCB Part #
C3930286
Description
-55℃~+150℃ 1.01kΩ 100mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount