RN60C7002BB14
MFR.Part #
RN60C7002BB14
JLCPCB Part #
C1402309
Description
-65℃~+175℃ 250mW 70kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors